Styczeń – Odnowa ciała

Wprowadzamy ruch!

Pierwsza, styczniowa odsłona naszego 12-miesięcznego poradnika:

Kobiecankowy Rok Odnowy

będzie bardzo praktyczna i jest związana z wprowadzeniem do swojego życia systematycznej aktywności.

  1. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że z deklaracjami to różnie bywa, dlatego krok po kroku wytłumaczymy sobie, jak wytrwać w postanowieniach i odnieść  w tym upragniony SUKCES!
  2. Zapraszamy Cię na spotkanie Kobiecanek w nowo otwartym centrum ruchu – siłowni CityFit w Galerii Victoria. Skorzystamy z sali do zajęć grupowych, gdzie spotkają się same panie.

KIEDY: 27 stycznia (środa) , godz. 17.30 – 19.30

GDZIE: CityFit – siłownia na I piętrze w centrum handlowym w Galerii Victoria w Wałbrzychu.

 

67_CityFIT_fb.png

Na początek usiądziemy we wspólnym kręgu, aby  odpowiedzieć sobie na 2 ważne pytanie:  Jak wytrwać w postanowieniach i jak wyćwiczyć swoją samodyscyplinę?  

Kiedy już poukładamy sobie w głowie, czas na praktykę!

To kluczowa wiedza, która może w pierwszej chwili wydawać się banalna. Nic z tych rzeczy! Najprostsze informacje, które spiszemy sobie na papier, przedyskutujemy i obierzemy strategię – są kluczem do SUKCESU!

Drugim etapem naszego spotkania będą ćwiczenia! Jak się już pewnie domyślasz, obowiązuje strój sportowy. Na miejscu jest oczywiście szatnia. W tym module będziemy ćwiczyć w grupie! Otrzymasz także roczny plan treningowy z ćwiczeniami modelującymi poszczególne partie na cały rok! Większość z ćwiczeń omówimy i wspólnie wykonamy.

Nie możemy się już doczekać na spotkanie z Tobą, by podzielić się cennymi informacjami i zainspirować do działania!

portret.pngMarzena Michalec – Kobiecanka i Kobieta w biegu zarazem.

Być może jeszcze nie znasz mnie z tej strony, ale od roku zajmuję się rozpowszechnianiem aktywności wśród kobiet. Organizuję biegi kobiet w całej Polsce, piszę o bieganiu, ćwiczeniach, zdrowiu kobiet i podróżach, o czym przeczytasz na stronie, gdzie prowadzę bloga: kobietawbiegu.pl.  

 

 

mala ewa.pngEwa Radomska – z wykształcenia jestem psychologiem. Od zawsze kręci mnie zdrowe żywienie, poszukuję inspiracji w kuchniach świata. Od trzech lat jestem bezgranicznie zakochana we wspinaczce sportowej, która sprawiła, że z zupełnie nie wysportowanej kobiety stałam się maniaczką treningów. Pomagam kobietom pokochać siebie, zmotywować się do spełniania marzeń i żyć zdrowo.

Jeśli zainteresowała Cię choć trochę powyższą tematyka, chcesz miło i pożytecznie spędzić z nami czas, nie zwlekaj i zapisz się na spotkanie korzystając z formularza kontaktowego na górze artkułu.

PREZENT: jeśli zdarzy się, że znajdziesz się wśród 40 pierwszych, zapisanych pań – mamy dla Ciebie prezent: koszulkę treningową z hasłem motywacyjnym!

Zostaw komentarz