Nowy rok, nowa ja!

ćwiczenia na brzuch i plecy

Styczeń to taki czas, kiedy podejmujemy się często nowych wyzwań i obietnic przed samą sobą.  Założenie jest zwykle to samo: realizacja planów i marzeń. Jednym  z najpopularniejszych (wśród kobiet) jest chęć „wzięcia się za siebie”. Co się za tym kryje: nie jem już słodyczy, zacznę regularnie ćwiczyć, popracuję nad pewnością siebie. Zgodzisz się?

Aby zrealizować powyższe cele potrzebna jest mobilizacja i wiedza, jak zrobić to umiejętnie, jak się nie poddać i na co zwrócić uwagę przy diecie?  Nie wystarczy bowiem postawić jedynie na ujemny bilans kalorii, ale zwrócić uwagę ile jemy cukru! Dlatego zapraszam na motywacyjne spotkanie edukacyjne z instruktorką fitnessu i specjalistą od diety – Anią Szczypek, którą na co dzień można spotkań w City Fit w Galerii Victoria.  

KIEDY: 26 stycznia (czwartek), GODZ. 17:30

GDZIE: CITY FIT w Galerii Vitoria w Wałbrzychu (siłownia na 1 piętrze).

ZAPISZ SIĘ

szczypek1.jpgAnia Szczypek, instruktorka fitness od 16 lat. To jej praca, ale przede wszystkim pasja, w której nieustannie się rozwija. Nieodzownym elementem tego co robi jest dietetyka. Ukończyła m.in. kursy z dietoterapii.  Ania choruje także na niedoczynność tarczycy Hashimoto oraz hipoglikemie reaktywną. Z pomocą wiedzy, skutecznie przeciwdziała objawom dolegliwości, stosując w praktyce odpowiednio dobraną dietę. Jak sama podkreśla  „już wiem co jeść i jak ćwiczyć aby czuć się dobrze”.

Ania przede wszystkim zwróci nam uwagę na dietę i cukier w niej zawarty. Wytłumaczy na czym polega insuliooporność (choroba, która dotyka coraz większą ilość także młodych osób), cukrzyca typu II, niedoczynność tarczycy czy hipoglikemia.

Oprócz teorii, zapraszam w imieniu Ani także na 45 minutowy cykl ćwiczeń – zabierzcie ze sobą ubrania sportowe!  Na miejscu będzie możliwe przebranie się w szatni.

ćwiczymy_0.jpg

UWAGA! Obowiązują zapisy, mamy 50 miejsc!

ZAPISZ SIĘ

Zostaw komentarz