Jak oryginalnie spakować prezent?

prezenty hand made, święta
Kto z Was chciałby otrzymać taki prezent?

Zbliżają się święta, a wraz z nimi szaleństwo prezentowe, dlatego pokażę Wam dzisiaj jak można za pomocą kilku drobiazgów zapakować prezent w czterech różnych stylach. W każdym przypadku bazą jest zwykły, brązowy papier pakowy. wydawałoby się, że jest on brzydki, bez smaku, bez wyrazu. nic podobnego, nadaje się idealnie i jest świetnym tłem dla wszelakich ozdóbek.

STYL GLAMOUR

paczka.png

Potrzebujemy błyskotek - u mnie to złota wstążka, dwie brokatowe bombeczki, a także papierowa serwetka i kawałek gałązki świerkowej. ze wstążki tworzymy kratkę. naklejamy serwetkę w rogu, przywiązujemy do wstążki bombki i pod spód wkładamy gałązki.

blyskotki.png

STYL PIN UP

Potrzebujemy czerwonej tasiemki w białe groszki, małego drewnianego serduszka i filcowych podkładek pod meble. tutaj również używamy gałązki świerkowej. tradycyjnie przewiązujemy prezent tasiemką, robimy kokardkę, wklejamy serduszko, wkładamy gałązki. dowolnie przylepiamy kropki z podkładek filcowych.

tasiemka.png

paczkagorch.png

STYL ROMANTYCZNY

Tym razem znów pomoże nam papierowa serwetka, a także pastelowa naklejka, kawałek koronki i gałązki. naklejamy serwetkę, na to romantyczną naklejkę. prezent owijamy kawałkiem koronki i pod nią wkładamy świerkowe gałązki.

husteczka.png

hustka2.png

STYL NATURALNY

Kolejny raz używamy serwetki papierowej. do tego sznurek lniany, kawałeczek laski cynamonu, odrobina rafii lub trocin w paskach, gałązki świerku i ozdobnej filcowej gwiazdki. prezent kilkukrotnie obwiązujemy sznurkiem, ze świerku, cynamonu i trocin robimy mini bukiecik. naklejamy serwetkę, przywiązujemy bukiecik i z boku doklejamy filcową gwiazdkę.

stylnatural.png

Jak widzicie, naprawdę niewiele trzeba, by stworzyć naprawdę oryginalne i wyjątkowe opakowanie prezentu. Może pokusicie się o to same, zamiast kupować gotowych, pstrokatych torebek prezentowych?

natural2.png

 

 

Zostaw komentarz