Warsztaty DIY - zapraszamy

Wnętrze wykonane przez Sandrę - jej własne

A może by tak przenieść Cię w Twoją własną krainę łagodności? Gdzie pastele uspokajają, a miękkie przytulne wnętrze otulą z każdej strony bezpiecznie? Takim miejscem może, a nawet powinien być twój dom. Otaczająca estetyka wnętrz może zdziałać cuda i poprawić nastrój, a dodatkowo stać się także pasją! I absolutnie nie mamy tu na myśli perfekcyjnie posprzątanego domu, gdzie każdy okruch spędza ci sen z powiek. Chodzi o małe, piękne rzeczy, które mogą sprawiać ci codzienną radość. Po prostu!

Dlatego zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie połączone z warsztatami, które poprowadzi dekoratorka wnętrz – Sandra Kopyt, znana w świecie social media oraz wydawnictwach prasowych jako Sandrynka Hade Made i pod taką nazwą prowadząca swojego bloga.

ZAPISZ SIĘ

GDZIE: room box w Galerii Victoria w Wałbrzychu, 1 piętro obok siłowni City Fit

KIEDY: 30 czerwca (czwartek) godz. 17:30

sandra kopyt.jpg

Dekoratorka opowie nam o swojej drodze, przekonując, że jeśli tylko masz pasję, bez względu na problemy, może ona stać się także sposobem na życie. Pani inżynier (Sandra ukończyła Politechnikę Wrocławską) zaczynała swoją karierę pracując w hurtowni budowlanej. Od kilku lat rozwija jednak swój zmysł artystyczny projektując i tworząc unikatowe wyposażenia. Czasami z niczego!

wnetrze2.jpg

My Kobiecanki już zdążyłyśmy się tym zachwycić, czas na prezentacje dla większego kobiecego grona! Po wywiadzie z naszym gościem, zaprosimy do wykonania pod okiem Sandry ozdoby z deski do krojenia. Sandra ponadto zaprezentuje praktyczne dodatki do mieszkania, które tego dnia stworzą niepowtarzalną scenografię w miejscu, gdzie się spotkamy.
Zapraszamy w ostatni czwartek m-ca, 30 czerwca do Galerii Victoria na godz. 17:30 (pomieszczenie obok siłowni City Fit na 1 piętrze).

ZAPISZ SIĘ

wnętrze1.jpg

UWAGA: Zapisz się przez poniższy formularz kontaktowy. Nam ułatwi to oszacowanie gości i odpowiedni zakup przyborów do warsztatu, więc z góry dziękujemy.

ZAPISZ SIĘ

sandra_ok.pngSandra Kopyt to zakręcona na punkcie DIY, recyklingu, projektowania, przerabiania, wymyślania i dekorowania, matka Polka. Uwielbia wszelakie metamorfozy, odnawianie mebli i drobiazgów, a także ratowanie śmietnikowych wynalazków. Potrafi dokonać metamorfozy mieszkania minimalnym kosztem, co często robi. Pisze artykuły na portalach „Życie Rzeczy” i „Rustykalne Uchwyty”. Swoje odsłony miała również w magazynie „Zrób to Sam” wydawnictwa Murator. Inżynier z duszą artystyczną. Laureatka 3 miejsca w konkursie na Kobietę z Pasją roku 2015 miesięcznika „Moje Mieszkanie”. Na kiermaszach okolicznościowych Mojego Mieszkania prowadzi warsztaty DIY. Drugie miejsce w konkursie na najlepszego bloga wnętrzarskiego 2015 KDC Meble. Obecnie zajmuje się głównie obróbką drewna, postarzaniem drewna i aranżacjami mieszkań.

 

Zostaw komentarz