Jesteś ważna! Spotkanie motywacyjne z Martą Kaim

Marta Kaim
Przyjdź na spotkanie z Martą Kaim i nabierz wiary w siebie

Być może zastanawiasz się czasami jakby to było żyć z lekkością i wierzyć w siebie. Być może chcesz codziennie wstawać pełna energii i uśmiechać się do siebie. Być może czujesz, że czas zająć się sobą i nie myśleć tylko o obowiązkach i pracy?

Jesteś ważna! Zapraszam na spotkanie z wyjątkową kobietą, która rozświetla drogę wielu z nas. Jest wsparciem, motywacją i kobietą pełną optymizmu i wiary w kobiecy sukces! Inspiruje kobiety do tego, aby żyły w zgodzie ze sobą i realizowały swoje marzenia. Pomaga im w taki sposób zorganizować swoje życie, aby znalazło się w nim miejsce na to, co ważne. Pomaga nabrać wiary w siebie i odzyskać utraconą energię, radość życia oraz wewnętrzną moc. Weź udział w spotkaniu z Martą Kaim.

  • Jeśli jesteś kobietą, która chce cieszyć się życiem i jest gotowa, aby zacząć podążać za swoimi marzeniami,
  • Jeśli jesteś kobietą, która chce, aby to był jej rok,
  • Jeśli jesteś kobietą, która chce rozwijać się i wykorzystywać dany jej czas

weź udział w spotkaniu heart

ZAPISZ SIĘ

Przyjdź i nabierz wiary w siebie do tego, aby działać z radością i osiągać kolejne sukcesy. To będzie wspaniały dzień, pełen inspiracji i pozytywnej energii.

W trakcie spotkania będzie można nabyć także książkę Marty „ Jesteś ważna” z dedykacją.

KIEDY: 23 luty (czwartek), GODZ. 17:30

GDZIE: room box w Galerii Victoria w Wałbrzychu, I piętro, obok kina

jesteś ważna.jpgMarta Kaim, certyfikowany Coach ICF amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów. Autorka popularnych programów dla kobiet Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma!

Autorka książki JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty. Właścicielka Manufaktury Przemian. Kobieta przedsiębiorcza, pełna pasji i energii.

Pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i metod motywacji rozwojowej. Uczestniczyła w szkoleniach światowej sławy autorytetów z obszarów motywacji, rozwoju osobistego i psychologii m.in.Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell.

                                                            ZAPISZ SIĘ

Zostaw komentarz