Sylwestrowy wieczór z trunkimalunki.pl

Wyjątkowa para, której celem w codziennej pracy jest umilanie życia, ubarwianie go i upiększanie. Marta Cieciorko i Łukasz Kawałko czyli trunkimalunki.pl na magicznym spotkaniu sylwestrowym u Kobiecanek! Ona, znawczyni barwnych palet, pudrów i róży. On, znawca trunków kolorów wszelkich. Oboje urozmaicają swoją obecnością mnóstwo imprez. Są przysłowiową wisienką na torcie, a u nas zagrają przysłowiowe pierwsze skrzypce.

KIEDY: 29 grudnia (czwartek), GODZ. 17:30

GDZIE: Galeria Victoria w Wałbrzychu, room box na II piętrze obok kina

Pamiętaj, że obowiązują zapisy.

ZAPISZ SIĘ

kawałko.jpgŁukasz, sztukmistrz barmański zaprezentuje nam  domowe sposoby przygotowania koktajli alkoholowych oraz zdradzi uniwersalne sposoby na przygotowanie drinków, tak aby każda z nas mogła potem wykorzystać tą wiedzę i zaskoczyć swoich gości. Łukasz także zaprezentuje widowiskowy pokaz barmański.

Na koniec części prowadzonej przez Łukasza każda z Was przygotuje drink, którym stukniemy się w toaście życząc sobie wszystkiego co najlepsze na nowy rok.

 

marta make-up.jpg

 

 

Marta z kolei wprowadzi nas w meandry makijażu idealnego na sylwestrową okazję. Zaprezentuje także na dwóch paniach profesjonalny make-up i opowie o trikach w makijażu.

ZAPISZ SIĘ

 

Do zobaczenia!

 

 

 

Zostaw komentarz