Herbaciane Party Time

Cykl kobiecych spotkań

Z herbatą zaprzyjaźniłam się na poważnie kilka lat temu. Jestem uzależnioną „mateistką” i roibosistką. Już śpieszę z wytłumaczeniem, skąd wzięły się nazwy. Otóż pierwsza wzięła się od mojego zamiłowania do herbaty Yerba Mate, którą miałam przyjemność pijać nawet w towarzystwie znanego konesera, podróżnika – Wojciecha Cejrowskiego.

CEJRO.png

Druga nazwa nawiązuje oczywiście do zgoła odmiennego smaku, słodkiej herbaty – czerwonego, afrykańskiego krzewu rooibos, która umila mi leniwe wieczory.
A z dodatkiem prawdziwego miodu, to już prawdziwa poezja!

herbaty.png

Ostatnio jednak zaczęłam eksperymentować z herbatami na własne sposoby, dodając do nich przykładowo: imbir, przyprawy korzenne, mleko czy cynamon. Efekty są smaczne i rozgrzewające! Tym razem chciałabym się z Wami podzielić moimi pomysłami na herbatę i napić się jej z Wami  14 grudnia, o godz. 17.30 w Cukierni Sowa w Galerii Victoria.

Oprócz ciepłych pyszności, opowiem w kilku słowach o historii herbaty, jej właściwościach, zahaczając przy tym oczywiście o degustację. Specjalnie dla Was przygotuję kilka propozycji na żywo. Ocenicie same, która najciekawsza i najsmaczniejsza rzecz jasna.

UWAGA KONKURS!

Wy też będziecie mogli zaproponować swój sprawdzony przepis! Najciekawszy moim skromnym zdaniem nagrodzę: 100 zł do wydania na świąteczne słodkości w Cukierni Sowa.

KONKURS: wymyśl przepis na zimową herbatę i wygraj!

Wejdź na stronę kobiecanki.pl na FACEBOOK i pod postem dotyczącym konkursu, zamieść komentarz z przepisem na herbatę z dodatkami.

W podjęciu decyzji spośród opublikowanych w formie komentarza propozycji pomoże mi Kamila Okoń, menadżerka z Cukierni Sowa oraz Karoli Zdaniem czyli blogerka Karolina Tomza.

Najpyszniejszy i najoryginalniejszy naszym zdaniem trunek przygotuję dla nas w formie poczęstunku!

Do zobaczenia Kobiecanki!

REGULAMIN KONKURSU: pod nazwą: MÓJ PRZEPIS na ZIMOWĄ HERBATĘ

 1. Uczestnikiem konkursu pod nazwą: MÓJ PRZEPIS na ZIMOWĄ HERBATĘ, może być każda osoba posiadająca konto osobiste lub fanpage na FACEBOOK.
 2. Uczestnik musi mieć ukończone 15 lat.
 3. Uczestnikiem staje się każda osoba, która polubiła stronę: Kobiecanki.pl na Facebook oraz podała 1 komentarz z przepisem na zimową herbatę, pod dedykowanym konkursowi postem.
 4. Uczestnik może zaproponować 1 autorski przepis. Jeśli Uczestnik zaproponuje więcej niż 1 przepis, pod uwagę zostanie wzięty jedynie przepis, który w formie komentarza ukazał się jako pierwszy na fanpage: kobiecanki.pl pod dedykowanym konkursowi postem.  
 5. Każdy uczestnik konkursu, musi być fanem strony: kobiecanki.pl na Facebook’u.
 6. Konkurs trwa od poniedziałku 7 XII od godz. 17.00 do czwartku 10 XII, do godz. 12.00
 7. Zwycięzcę – autora najciekawszego przepisu wybierze jury w składzie: Karolina Tomza, Marzena Michalec oraz Kamila Okoń.
 8. Wyniki zostaną podane w dniu: 14 XII 2015 r. podczas wydarzenia: Victoria Cafe zorganizowanego w Cukierni Sowa w Galerii Victoria, o g. 17.30. W wypadku nieobecności autora zwycięskiego przepisu, bon przepada. Uczestnik konkursu może w swoim imieniu oddelegować inną osobę do odebrania nagrody, która poinformuje
  o tym Organizatora drogą elektroniczną: kontakt@kobiecanki.pl lub telefoniczną: 505950760 przed wydarzeniem.
 9. Nagrodą za zwycięski przepis jest bon o wartości 100 zł na asortyment dostępny w Cukierni Sowa w Galerii Victoria. Bon ważny jest do 24 XII. Bon niezrealizowany do tego dnia, traci datę ważności.
 10. Nagrody nie można zamienić na żadną inną.
 11. Komentarz należy umieścić pod postem dedykowanym konkursowi na fanpage na Facebook: kobiecanki.pl, zatytułowanym: KONKURS - MÓJ PRZEPIS na ZIMOWĄ HERBATĘ. Umieszczenie komentarza pod innym postem nie będzie brane pod uwagę.
 12. W sprawach spornych będzie decydował Organizator konkursu.
 13. Reklamacje można składać elektronicznie: kontakt@kobiecanki.pl i będą one rozpatrywane w ciągu 24h od jej nadesłania do dnia 16 grudnia włącznie. Po upływie tego czasu, reklamacja nie będzie uwzględniana.

1 Komentarze

Obrazek użytkownika Mora
Mora (niezweryfikowany)

Herbata z mlekiem to faktycznie nowatorski eksperyment O_O.

Reply

Zostaw komentarz