Zapraszamy na wykłady Roberta Moskwy

Spotkanie z Robertem Moskwą

Po raz kolejny Kobiecanki będą miały okazję spotkać się z Robertem Moskwą – aktorem z znanym z serialu M jak Miłość i z roli dr Artura. Tym razem w Świebodzicach, Jaworzynie Śląskiej oraz Legnicy!

RM1.pngRobert Moskwa to jednak także profesjonalny mówca, siewca idei, trener biznesu, licencjonowany Master Practitioner of NLP. Uwielbia publiczne wystąpienia. Bywa, że porywa tysiące. Od pewnego jednak czasu woli kameralność. Zafascynowany światem neurolingwistyki zrozumiał potęgę ludzkiej odmienności. W swoich szkoleniach kładzie na to szczególny nacisk. Motywuje, uczy pięknej sztuki międzyludzkiej komunikacji, bez której trudno o cokolwiek. A rzecz będzie tyczyć się niezwykle ważnej kwestii: KOMUNIKACJI DAMSKO –MĘSKIEJ!

RM3.png

ZAPISZ SIĘ

DZIWNA ONA -⁠ DZIWNY ON. Mózg kobiety i mężczyzny. Różnią się od siebie nie tylko wagą. Swoją drogą, jak myślisz: który jest cięższy? I jeżeli akurat Twój, to czy na pewno masz się z czego cieszyć ?  Czy kobieca intuicja to mit? Czy mężczyzna faktycznie lepiej czyta mapę? I jak to wszystko przekłada się ... na sypialnię? na pracę? na życie? O męskim i kobiecym szowinizmie i o zwykłych nieporozumieniach psujących nasze wzajemne relacje, a także dowcip o lisicy. NA WESOŁO!

 

RM2.png

GDZIE i KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

  • 8.03 ŚWIEBODZICE  - Miejski Dom Kultury, g. 17.00
  • 9.03 JAWORZYNA ŚLĄSKA  – sala przy stadionie miejskim, ul. Sportowa 1, g. 18.00
  • 12.03 LEGNICA – Letia Business Center, godz. 17.00

ZAPISZ SIĘ

RM4.png

ZAPISZ SIĘ

WSTĘP BEZPŁATNY.

ZAPISZ SIĘ i weź udział w losowaniu nagród

Spotkania dedykujemy wszystkim paniom, bez względu na wiek, które chcą się zrelaksować, ale także wyciągnąć pewne wnioski. Dzięki wykładowi rozmowa z facetami, stanie się nieco mniej skomplikowana…

RM5.png

 

 

Zostaw komentarz