Spotkanie z psycholożką, Marią Rotkiel

Czy wiesz jaką kobietą jesteś? Wojowniczką, królową, a może laleczką? Ile kobiet tyle typów charakterów, jednak typy osobowości można określić  i przyjrzeć im się dokładniej.  Wszystkie już teraz radzimy pokochać  idąc tropem  filozofii pozytywnego myślenia: „Pokochaj siebie, a świat pokocha ciebie”. Tylko jak to zrobić?

ZAPISZ SIĘ

Odkryj z nami kobiece demony i szczęście na spotkaniu motywacyjnym dedykowanym kobietom, które poprowadzi Maria Rotkiel  - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich psychologów.

Maria Rotkiel przez prasę nazwaną  Angeliną Jole polskiej psychologii, pisze książki, prowadzi wykłady, ma własną poradnię psychologiczną i doradza w kreowaniu wizerunku.  Na naszych spotkaniach poruszy kwestie kobiecych charakterów zahaczając przy tym o treści ze swojej najnowszej publikacji pt. Wojowniczki, królowe, laleczki. Czy wiesz jaką kobietą jesteś?

LEGNICA - 26 X 2016 (środa), Letia Business Center, ul. Rycerska 24, godz.17.30

WAŁBRZYCH - 27 X 2016 (czwartek), Galeria Victoria, room box na I piętrze obok kina, godz.17.30

ZAPISZ SIĘ

Notka biograficzna

rotkiel portret.jpgMaria Rotkiel - psycholog, certyfikowana terapeutka, specjalistka public relations, do 2013 roku doktorantka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale kulturoznawstwa, trener, dydaktyk, doradca zawodowy i osobisty, publicystka. Autorka poradników psychologicznych.

Specjalizuje się między innymi w treningach i terapii wspierającej osoby o zaniżonej samoocenie oraz w doradztwie zawodowym i szkoleniach psychologicznych dotyczących efektywności zawodowej.

Pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym, prowadząc doradztwo zawodowe, treningi efektywności zawodowej, terapię grupową, terapię par, terapię rodzinną oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Występuje jako ekspert telewizyjny w licznych programach tv i audycjach radiowych, prowadzi własne programy telewizyjne, pisze artykuły i poradniki psychologiczne.

Jedną z jej specjalizacji zarówno jako trenera, jak i indywidualnego terapeuty, jest wspieranie Klientów w procesie dążenia do samoakceptacji, pewności siebie oraz równowagi i harmonii psychofizycznej, polegającym między innymi na umiejętności dbania o siebie, rozumienia swoich potrzeb psychofizycznych oraz godzenia rozwoju zawodowego z dbaniem o życie prywatne i własne potrzeby.

ZAPISZ SIĘ

Zostaw komentarz