Spotkanie z Magdą Mołek

Założeniem naszej kobiecej społeczności jest czerpać od siebie siłę i dzielić się inspiracją.  Potrzebujemy tego, aby być wśród kobiet i dla kobiet, ale z otwartością spoglądająmy także w stronę mężczyzn. Tych nas interesujących rzecz jasna. 

Niebawem inspiracją tym razem będzie dla nas Magda Mołek, dziennikarka i prezenterka, aktualnie związana z telewizją TVN, gdzie współprowadzi weekendowe wydanie „Dzień Dobry TVN”. Widzowie TVN Style znają ją z autorskiego programu „W roli głównej”, gdzie przeprowadza wywiady z osobowościami ze świata mediów, filmu i literatury.

logotyp_legnica_01.jpg

Na podstawie swoich ponad dwudziestoletnich doświadczeń w pracy dziennikarskiej, Magda Mołek spróbuje nakreślić obraz współczesnej kobiety, Polki. Przeprowadzając swoje rozmowy w telewizji i prasie, zawsze zwraca wielką uwagę na istotę kobiecości. Co nas łączy a co różni? Jakie mamy marzenia, jakie wymagania? Do czego tęsknimy a czego się boimy? W swoim wystąpieniu będzie odwoływać się do tego, o czym w wywiadach mówią jej napotkane kobiety. Zajrzy także do kilku książek, które są dla niej jak drogowskaz. Podzieli się też własnymi przeżyciami i refleksjami.

"Moc serca. O powrotach do natury, sile i intuicji współczesnych kobiet".

Autorskie słowa Magdy wkrótce rozwiniemy i osobiście ją poznamy.  Zapraszamy Was serdecznie.

KIEDY: 25 maja 2016, g. 18:00
GDZIE: Letia Business Center przy ul. Rycerskiej

Wstęp wolny

magda mołek.png

Magda_Mołek.jpgMAGDA MOŁEK - urodzona 30 kwietnia 1976 roku, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Absolwentka politologii Uniwersytetu Warszawskiego, zdobywczyni Wiktora w 2002 r. w kategorii „Odkrycie Telewizyjne”.

Wychowała się w Legnicy, gdzie stawiała swoje pierwsze dziennikarskie kroki w lokalnym Radiu eL i Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego. Potem poznali ją widzowie TVP Wrocław, TV Polonia, RTL7 i Canal+. W końcu została twarzą „Wydarzeń” w telewizji Puls. W 2002 rozpoczęła pracę w TVP 1, gdzie prowadziła programy Kawa czy herbata i Spełniamy marzenia, a także festiwale w Sopockiej Operze Leśnej i w Opolu.

W życiu i pracy bliskie jest jej to, co mówił Albert Einstein “nie mam specjalnych talentów, jestem tylko szalenie ciekawy”. Dziennikarstwo to jej sposób na życie, paliwo, które napędza do działania.

W wolnym czasie chętnie sięga po książkę, wierzy że to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na zmianę świata, szansa na poznanie odpowiedzi na wiele pytań, gwarancja spokoju i wyciszenia.  Wielka fanka Marilyn Monroe i architektury.

Zostaw komentarz