Shopping Victoria z Eweliną Rydzyńską

Tym razem zapraszamy Was do udziału w zabawie pod nazwą Shopping Victoria, która nawiązuje do znanego programu Shopping Quen w stacji Polsat Cafe. My też będziemy wybierać tą jedną jedyną, być może będziesz nią właśnie TY! A nad całością wydarzenia będzie czuwać znana stylistka, Ewelina Rydzyńska oraz Ewelina Małecka - Gad, Malinowe Wieszaki.

ZAPISZ SIĘ

KIEDY: 12.11.2016

GDZIE: Galeria Victoria, rotunda

O KTÓREJ: 18:00

Jeśli chcesz spróbować swoich sił przyjdź do Galerii Victoria 12 listopada o godz. 17:50. Panie, które zechcą wziąć udział w zabawie, będą miały na początek zadanie oszacowania łącznego kosztu 3 zestawów pokazanych na manekinach. Cztery panie, które będą najbliższe prawdy, otrzymują po 400 zł każda na przygotowanie jednej stylizacji. Zawalczą tym samym o nagrodę główną – 1000 zł na zakupy w Galerii Victoria!

kobiecanki zbiorowe.jpg

Zanim dziewczyny wyruszą do sklepów wylosują koperty, w których będzie napisane w jakiej konwencji tematycznej muszą przygotować swój zestaw: Kopciuszek, Pidżama Party, Rock Cafe, Sport Girls. Jedna z nich także otrzyma pomoc stylistki przy swoim wyborze od Eweliny Rydzyńskiej. UWAGA! Ubrania stają się własnością uczestniczek. Panie mają 60 minut na zorganizowanie/zakupienie jednej stylizacji, którą zaprezentują na wybiegu. Chwilę po tym zrobią się na bóstwo u fryzjera i makijażysty a na finale zaprezentują się w całej okazałości na wybiegu po różowym dywanie.

PULA NAGRÓD:

4 osoby x 400 zł = I runda

1 x 1 000 zł bon = runda finałowa

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

 

ZAPISZ SIĘ

wybieg.jpg

rydzynska.jpgEwelina Rydzyńska to pełna pasji, charyzmatyczna stylistka i prezenterka telewizyjna. Mało kto wie, że karierę zaczynała jako modelką, lecz także zaprojektowała wiele autorskich kolekcji. Rydzyńska dziś to jednak nie tylko projektantka i stylistka, to również pracująca mama i kobieta z pasją! Stylistka współpracowała z TVP 2, TVP Info i TV 4, jednak na stałe związała się ze stacją TVN i TVN Style.

Masz pytania? Pisz do nas: ewelinamaleckagad@gmail.com.

 

ZAPISZ SIĘ

 

Zostaw komentarz