Modą zawojować świat! Spotkanie Kobiecanek

Na zakończenie lata, zabierzemy Was w podróż do historii mody i podzielimy się garścią inspiracji. Dowiemy się gdzie na świecie 600 kobiet wykorzystało makijaż by uwieść swoich mężów? Kto wynalazł biustonosz? Jaka tkanina była cenniejsza od szczerego złota? Odpowiedzi na te i inne pytania w wykładzie Eweliny Małeckiej - Gad, osobistej stylistki, wizażystki, założycielki i "Malinowych wieszaków".

KIEDY: 25 sierpnia, GODZ: 17:30

GDZIE: room box w Galerii Victoria, poziom 1 obok kina Cinema City

ZAPISZ SIĘ

W drugiej części zapraszamy na spotkanie z Agnieszka Kortas, projektantką ubrań dla pań. Kiedy 5 lat temu temu Agnieszka postanowiła otworzyć swoją pierwszą pracownię, była tam ona, maszyna do szycia i jej mąż Darek, który od samego początku wspierał jej pomysł. Dziś Aga zatrudnia sztab krawcowych i projektuje autorskie kolekcje. Ostatnio w jej ubraniach zaprezentowała się aktorka Magdalena Cielecka i na tym z pewnością nie koniec. Projektantka ze Świdnicy opowie o tym jak udało się jej pasję przekuć w sposób na życie i przekona, że warto postawić na swoje.

aga kortas.jpg

ZAWALCZ O NAGRODY!

Inspirujące spotkanie wokół mody urozmaici zabawa, w której to 3 panie wyjdą z bonem na zakupy do salonu: Top Secret i Medicine w Galerii Victoria. Zadaniem uczestniczek będzie wystylizowanie manekina z dostępnych ubrań zgodnie z obowiązującymi trendami. Panie do zabawy wybierzemy spośród zapisanych przez formularz kontaktowy. Będą jednak musiały spełnić pewne warunki, np. mieć przy sobie szminkę/perfum itp. W zabawie udział weźmie 6 pań. Do wykorzystania będą ubrania od Medicine i Top Secret. W role jury wcieli się Agnieszka wraz z Eweliną.

ZAPISZ SIĘ

Zostaw komentarz