Kobiecankowy Rok Odnowy - witamy w świecie zmian!

Jesteś kreatorem swojego życia i nikt nie odwali tej roboty za Ciebie!
Masz już listę Twoich życiowych zmian?

Nadszedł rok 2016. Nastąpiły podsumowania i okazało się, że może nie wszystko było takie jakbym chciała. Spojrzałam do tyłu na tamten czas i doszłam do wniosku, że to tylko ja kreuję swoją rzeczywistość i to ja na nią wpływam. Pozytywne myślenie, pewność siebie i wyjątkowo silna motywacja do działania – to klucze do sukcesu! Być może pomyślisz: „To tylko słowa! Czcze gadanie!” i  będziesz miała rację! Te słowa otaczają nas zewsząd, a nic to przecież nie pomaga! Bo tak naprawdę kluczem do sukcesu nie jest samo słowo. Kluczem do sukcesu jest umiejętność wykorzystania swojego potencjału w taki sposób, aby osiągnąć stan pozytywnego myślenia, silnej motywacji i pewności siebie.

Projekt Kobiecankowy Rok Odnowy ma na celu odpowiedzieć na potrzebę stworzenia w sobie takiego właśnie pozytywnego stanu. Przez cały rok sukcesywnie chcemy odnawiać swoje ciało, umysł i duszę poprzez różne działania. Zapraszamy także Ciebie do udziału w projekcie. Możesz towarzyszyć nam przez cały rok lub wybrać moduł, który zainteresuje Cię najbardziej. Każdy miesiąc będzie odpowiadał trochę innej tematyce, a cały rok odnowy pozwoli nam zrobić krok do celu, jakim jest pozytywne myślenie, pewność siebie i silna motywacja do działania.

marzenia 4.png

Wspólnie nauczymy się jak planować, jak trzymać się planów, jak motywować się do działań, jak myśleć o sobie dobrze, jak postawą wyrażać pewność siebie, jak czuć się dobrze w relacjach. Jednym słowem nauczymy się wspólnie jak poprawić jakość swojego życia, abyśmy to my czuły się lepiej i aby inni czuli się rewelacyjnie z nami.

Jakie moduły będzie zawierał nasz Rok Odnowy?

Styczeń – Odnowa ciała – wprowadzamy systematyczny ruch do swojego życia – Mam motywację!

Luty – Wzmocnienie pewności siebie i poczucia atrakcyjności – Jestem piękna!

Marzec – Jem zdrowo całe życie! – na wiosnę wprowadzamy zmiany w kuchni

Kwiecień – Poprawiamy swoje relacje z innymi – Świetnie dogaduję się z ludźmi!

Maj – Uczymy się cieszyć z życia – Jestem szczęśliwa!

Czerwiec – Pasja – klucz do szczęścia – Realizuję siebie!

Lipiec – Potrafię odpoczywać aktywnie!

Sierpień – Świetnie radzę sobie ze stresem!

Wrzesień – Jestem asertywna! Nikt już nie „wejdzie mi na głowę”!

Październik – Złość… pomaga czy szkodzi? Potrafię z niej korzystać!

Listopad – Pozytywne myślenie to moja największa broń!

Grudzień – Jestem kobietą, jestem emocjonalna! – grudniowe kobiet rozmowy o uczuciach

Co Wam proponujemy? Będziemy zapraszać Was na warsztaty, przedstawiać materiały multimedialne uzupełniające nasze spotkania, zapraszać do dyskusji na portalach społecznościowych i do śledzenia naszych artykułów na stronie. Wiedza, jaką będziemy Wam przekazywać uzupełniona zostanie dzięki możliwości wymiany informacji na bieżąco, co zapewni Wam stałe wsparcie przy dokonywaniu zmian w swoim życiu. Wiemy, że zmiany są bardzo trudne, kosztują wiele i bywają momenty kryzysowe. Dlatego wsparcie ze strony grupy innych osób jest tak bardzo ważne. Jeżeli widzimy wspólny cel, łatwiej nam do niego dążyć.

224H_1.png

Zostaw komentarz