Jestem Piękna - czyżby?

Nadszedł luty. Mamy już styczniową motywację do zmian, więc zaczynamy! Najbliższy miesiąc pracujemy nad poczuciem piękna i wiary w swoją wyjątkowość. Ja pracuję z Wami! A właściwie – każda z nas pracuje ze sobą. Dzięki temu, że jest nas tak dużo możemy wzajemnie się wspierać i wymieniać doświadczeniami! Dzięki takiej autoterapii i wymianie myśli każda z nas staje się bogatsza i dojrzalsza wewnętrznie.

Ale do rzeczy! Jestem piękna! Tak mam o sobie myśleć i tak każda z Was ma myśleć. Jeszcze tak o sobie na 100% nie myślisz? No to cel na ten miesiąc jest taki, żeby te 100% osiągnąć! Jak się do tego zabierzemy? Globalnie! Będziemy piękne w naszych umysłach, w naszym ruchu i w naszej kuchni.

Piękno jest w środku! W każdej z nas! Trzeba je tylko umiejętnie, z pełną świadomością wydobyć i pielęgnować. Od czego zaczniemy? Oczywiście od wnętrza! Piękne wnętrze to piękne myśli, piękne idee, piękne postępowanie wobec drugiej osoby, ale też piękne odżywianie.

Tak więc po części od strony psychologicznej, a po części kulinarnej będziemy sobie z naszym pięknem konwersować! Co będzie dalej? Nasze wnętrze będziemy musiały wspierać harmonią idącą od zewnątrz. Wyciszymy się w ruchu i oddechu. Spróbujemy poznać nasze ciała i dać im to, czego potrzebują. Zadbać o ich komfort. Przyjrzymy się metodom relaksacji i spróbujemy na sobie wypróbować te, które najbardziej będą nam odpowiadać. Luty będzie miesiącem refleksji, ale też miesiącem bardzo aktywnym.

Jesteś gotowa? Zaczynamy! A na deser zaserwuj sobie dzisiaj pyszną zdrową słodycz…. ???

muffinki-marchewkowe-przepis-735888_w1020h450c1cx511cy250.jpg

Zostaw komentarz