O nas

Kobiecanki to projekt kobiet dla kobiet. Inspirują, zaczepiają, pokazują inną drogę, rozbawiają. Na początku pomysł był taki, żeby stworzyć na Dolnym Śląsku społeczność kobiet, które będą mogły wspólnie odkrywać świat, razem się bawić, wzajemnie wspierać, a przede wszystkim wymieniać się myślami. Zaczęło się od niewielkich spotkań, które stały się tradycją. Na spotkaniach pojawiają się znani ludzie, osoby o ciekawych zainteresowaniach przedstawiają nam swoje „koniki”. Prowadzimy warsztaty motywujące i inspirujące, dotykamy współczesnych trendów i szukamy w nich tego, co wartościowe i warte zainteresowania. Pytamy Was, co o tym sądzicie i inspirujemy się dalej korzystając z wymiany doświadczeń.

Zapytacie, kim jesteśmy?

Marzena Michalec i Ewa Radomska - znające się nawzajem od czasów przedszkolnych! Obie zakręcone pozytywnie, szukające w życiu tego co najlepsze i pracujące nad tym, aby to życie było jak najwyższej jakości. Wciąż odkrywające coś nowego i potrafiące się nadal dziwić (pomimo upływającego czasu!).

kob1.jpg

Marzena to koordynatorka wielu projektów, zakręcona, pełna pomysłów i tryskająca energią. Ciągle w biegu zarówno sportowo jak i zawodowo, stara się zwolnić, poszukując inspiracji w wielu nurtach slow, aby dzięki temu znaleźć w swoim życiu harmonię. Zakręcona na punkcie biegania, czworonogów i podróży. Całe serce oddaje swoim projektom związanym z pomaganiem psom i wspieraniem adopcji zwierząt. Ale to nie wszystko, bo część serca zostawiła dla kobiet, którym proponuje nie tylko spotkania Kobiecanek ale także Biegi Kobiet. Prowadzi blogi i inspiruje swoją osobą, mówiąc wprost, że wszędzie można dojść, należy tylko odpowiednio mocno się zmotywować! Dzięki niej wiele kobiet podjęło wyzwanie, aby rozpocząć karierę biegową, a obecnie także – aby rozpocząć regularne badanie piersi. Prywatnie właścicielka Vigora, którego także nauczyła biegać oraz szczęśliwa partnerka biegającego mężczyzny. Uwielbiająca zielone szejki i sałatki, wegetarianka „od zawsze”.

Ewa jest psychologiem, pasjonuje się sportem i dietetyką, które towarzyszą jej właściwie na każdym kroku. Pracuje z młodzieżą oraz z kobietami głównie w zakresie rozwoju osobistego, akceptacji siebie, motywacji do podejmowania działań. Wspiera osoby uprawiające sport oraz będące na dietach. Pracuje z dziećmi i ich rodzinami w zakresie trudności wychowawczych, prowadzi warsztaty motywujące i rozwojowe dla kobiet. W Kobiecankach odpowiedzialna za część treści na stronie oraz fanpage’u. Zakręcona w zakresie psychologii sportu i psychodietetyki, sama prowadząca bardzo aktywny tryb życia. Poza pracą najłatwiej spotkać ją gdzieś w górach, gdzie oddaje się pasji wspinania skałkowego, któremu podporządkowała całe swoje życie. Prywatnie właścicielka dwóch zwariowanych psiaków, które uwielbiają spędzać z nią czas w lesie, pasjonatka literatury (każdej!), poszukująca inspiracji muzycznych oraz ciągle odkrywająca nowe rzeczy. Starająca się żyć powoli, bo podobno pośpiech źle wpływa na zdrowie i kondycję fizyczną.

kob7.jpg

Zapraszamy w świat Kobiecanek!