Poczuj się atrakcyjna!

Czy wszystkie atrakcyjne kobiety, które przyciągają wzrok mężczyzn są naprawdę idealne? Jak często widzi się przeciętną dziewczynę, która wręcz ogania się od mężczyzn? Co ona takiego robi, że jest tak bardzo lubiana i pożądana?

Sekret numer 1: ona akceptuje siebie w pełni.

Osoby akceptujące siebie, swój wizerunek, wygląd, sposób poruszania się, mówienia, są bardziej atrakcyjne dla nas wszystkich. Czemu tak się dzieje? Nie skupiają się na swoich brakach, ale są po prostu sobą. Powoduje to, że wypowiadają się z dużą otwartością, chętnie nawiązują relacje z innymi, nie mają obawy, że powiedzą coś głupiego, po prostu są sobą. Patrzymy na nie i wiemy, że są atrakcyjne.
Akceptacja siebie nie jest taka prosta jaką się wydaje, jeżeli do tej pory tej akceptacji sobie nie dawałyśmy. Jak zacząć? Spróbuj przez kilka dni wykonywać kilka prostych ćwiczeń i zobacz co się w Tobie zmieni!

Dodaj sobie pewności siebie - oto podpowiedź:

  1.     Spójrz w lustro i powiedz sobie, co Ci się w Tobie podoba. Wymień wszystkie swoje zalety i poczuj, że są wyjątkowe. Rób to codziennie rano.
  2.     Ubierz się do pracy inaczej niż zwykle, zrób trochę mocniejszy makijaż, załóż wyższe buty. Spójrz na siebie teraz. Czy czujesz się bardziej pewna siebie?
  3.     Wyprostuj się! Napnij mięsnie brzucha i poczuj jaka jesteś silna i wyjątkowa. Rób to jak najczęściej w ciągu dnia.
  4.     Koniec porównywania się do innych! Od dziś tylko Ty jesteś wyjątkowa. Jeśli nasunie Ci się jakiekolwiek porównanie siebie do innej osoby, NATYCHMIAST przestań!
  5.     Uśmiechaj się do siebie i innych. Zobacz jakie będzie to robiło wrażenie.
  6.     Czuj się dobrze i pięknie w swoich ubraniach. Jeżeli coś do Ciebie nie pasuje, albo czujesz się w tym niekomfortowo, koniec! Nie ma dla tej rzeczy miejsca w Twojej szafie. Zostaw tylko te ubrania, w których czujesz się naprawdę wyjątkowo.

Zostaw komentarz